Jeden kolor nadruku GRATIS!

Nadszedł czas na promocję, której nie możesz przegapić! Od teraz do końca maja 2023 roku oferujemy Ci promocję na kubki Robson oraz Tacos. Zamów kubki z nadrukiem w co najmniej 2 kolorach i otrzymaj jeden kolor nadruku gratis! To oznacza, że przy nadruku 2 kolorów zapłacisz tylko za jeden, a przy nadruku 3 kolory – tylko za 2!

To jednak nie wszystko – promocja obowiązuje na kubki we wszystkich kolorach z naszej oferty podstawowej oraz na kubki malowane według systemu PMS. Co więcej, nie ma znaczenia, jaką powierzchnię nadruku wybierzesz – promocja obejmuje każdą z nich!

A jeśli potrzebujesz transportu do jednego miejsca w Polsce, to mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę – transport jest gratis!

Nie martw się też o koszt prototypu – jego koszt zostanie odliczony od kosztu całego nakładu. Dzięki temu oszczędzisz jeszcze więcej.

Nie zwlekaj, skorzystaj z okazji i zamów kubki Robson oraz Tacos już dziś!

Zapytaj swojego opiekuna o możliwość zabarwienia pod wybrany PANTONE!

Więcej informacji na temat kubków:

ROBSON – Kubek wykonany z kremowej porcelany New Bone China, pojemność 380 ml. Nietypowy, kwadratowy kształt oraz wygodne, duże ucho. Kubek może być barwiony na kolory dostępne w ofercie podstawowej oraz wg wybranego koloru Pantone.

Pojemność – 380 ml

Pojemność użytkowa – 360 ml

Wysokość – 100 mm

Średnica – 85/65mm

Waga – 310 g

TACOS– Kubek wykonany z kremowej porcelany New Bone China, pojemność 450 ml. Cylindryczny kształt oraz wygodne, duże ucho. Kubek może być barwiony w kolorach dostępnych w ofercie podstawowej oraz wg wybranego koloru Pantone.

Pojemność – 450 ml

Pojemność użytkowa – 400 ml

Wysokość – 120 mm

Średnica – 85/65mm

Waga – 288 g

Minimalne zamówienie 36szt.