Jeden kolor nadruku GRATIS!

Jeden kolor nadruku GRATIS!

Nadszedł czas na promocję, której nie możesz przegapić! Od teraz do końca maja 2023 roku oferujemy Ci promocję na kubki Robson oraz Tacos. Zamów kubki z nadrukiem w co najmniej 2 kolorach i otrzymaj jeden kolor nadruku gratis! To oznacza, że przy nadruku 2 kolorów zapłacisz tylko za jeden, a przy nadruku 3 kolory – tylko za 2!

To jednak nie wszystko – promocja obowiązuje na kubki we wszystkich kolorach z naszej oferty podstawowej oraz na kubki malowane według systemu PMS. Co więcej, nie ma znaczenia, jaką powierzchnię nadruku wybierzesz – promocja obejmuje każdą z nich!

A jeśli potrzebujesz transportu do jednego miejsca w Polsce, to mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę – transport jest gratis!

Nie martw się też o koszt prototypu – jego koszt zostanie odliczony od kosztu całego nakładu. Dzięki temu oszczędzisz jeszcze więcej.

Nie zwlekaj, skorzystaj z okazji i zamów kubki Robson oraz Tacos już dziś!

Zapytaj swojego opiekuna o możliwość zabarwienia pod wybrany PANTONE!

Więcej informacji na temat kubków:

ROBSON – Kubek wykonany z kremowej porcelany New Bone China, pojemność 380 ml. Nietypowy, kwadratowy kształt oraz wygodne, duże ucho. Kubek może być barwiony na kolory dostępne w ofercie podstawowej oraz wg wybranego koloru Pantone.

Pojemność – 380 ml

Pojemność użytkowa – 360 ml

Wysokość – 100 mm

Średnica – 85/65mm

Waga – 310 g

TACOS– Kubek wykonany z kremowej porcelany New Bone China, pojemność 450 ml. Cylindryczny kształt oraz wygodne, duże ucho. Kubek może być barwiony w kolorach dostępnych w ofercie podstawowej oraz wg wybranego koloru Pantone.

Pojemność – 450 ml

Pojemność użytkowa – 400 ml

Wysokość – 120 mm

Średnica – 85/65mm

Waga – 288 g

Minimalne zamówienie 36szt.

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera. Najlepsze promocje reklamowe na Twojej skrzynce.