O nas

Najlepszym pierwszym krokiem jest rozmowa z jednym z naszych konsultantów.​

Kilka słów o firmie

Biuro Handlowe Zalewski znane pod nazwą BHZ Reklama działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy kreatywnym zespołem, podążającym za aktualnymi trendami. Znajomość rynku pozwala nam zaoferować właściwe i przynoszące oddźwięk propozycje.

W ofercie posiadamy całą gamę upominków reklamowych od tanich gadżetów, podstawowej odzieży reklamowej po markowe produkty, galanterię skórzaną, elektronikę, odzież znanych producentów i wiele innych. Opracowujemy projekty graficzne i realizujemy zamówienia znakowania gadżetów, odzieży i ceramiki reklamowej. Przygotowujemy zestawy upominkowe/okolicznościowe. Zlecenia wykonujemy kompleksowo: od pomysłu, poprzez kompletowanie i wysyłkę przesyłek wg potrzeb klienta. Realizujemy umowy ramowe, polegające m.in. na opracowaniu butiku internetowego oraz wykonaniu znakowania i dostarczeniu materiałów promocyjno-reklamowych wspierających proces zakupowy w asortymencie wskazanym przez klienta. Wykonujemy również projekty dla każdej formy druku reklamowego – poligrafia, kalendarze, reklama wielkoformatowa/zewnętrzna.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Agencja BHZ Reklama zajmuje się:

Warunki współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi warunkami współpracy, które zapewnią przejrzystość i klarowność naszej współpracy. W naszych zasadach znajdziesz informacje na temat wymagań, zobowiązań i korzyści, jakie niesie ze sobą współpraca z nami.

Współpraca z nami?

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym konsultantem lub prześlij zapytanie ofertowe.

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera. Najlepsze promocje reklamowe na Twojej skrzynce.