Kontakt

Najlepszym pierwszym krokiem jest rozmowa z jednym z naszych konsultantów.​

Nasz Zespół

Dział Handlowy i Obsługa Klienta

Dyrektor Handlowy

Agata Goebel

kom. 531 996 832

agata@bhz-reklama.pl

Dyrektor Działu Obsługi Klienta

Anna Mróz

kom. 663 953 052

sekretariat@bhz-reklama.pl

Dział handlowy

Ewa Baryga

kom. 665 951 320

ewa@bhz-reklama.pl

Joanna Kłosińska

kom. 661  953  643 

joanna.k@bhz-reklama.pl

Bernadeta Narbutowicz 

kom. 663  953  070

bernadeta@bhz-reklama.pl 

Tomasz Zieliński

Kom. 665  021  145 

tomasz@bhz-reklama.pl 

Natalia Głażewska

kom. 533 281 000 

natalia@bhz-reklama.pl

Iwona Sędek

kom. 531  997  034 

iwona@bhz-reklama.pl 

Marzena Zimowska 

kom. 603  200  101 

marzena@bhz-reklama.pl 

Julita Kwiatkowska

kom. 661  953  353 

julita@bhz-reklama.pl

julita@bhz-werbung.de

Adam Jachwak

kom. 663  880  114 

adam@bhz-reklama.pl

Natalia Łupińska

kom. 603 800  066 

natalia.lupinska@bhz-reklama.pl 

Monika Skowrońska

kom. 665  963  643 

monika.skowronska@bhz-reklama.pl 

Mateusz Banaszek

kom. 696 299 294

mateusz@bhz-reklama.pl

Dział Realizacji - Asystent sprzedaży

Dagmara Pszczółkowska

kom. 531  827  147 

dagmara@bhz-reklama.pl

(zespół Agaty Goebel)

Alicja Brzozowska

kom. 608  710  922 

alicja.brzozowska@bhz-reklama.pl

(zespół Natalii Łupińskiej i Moniki Skowrońskiej)

Luiza Narbutowicz

kom. 531  826  608 

luiza@bhz-reklama.pl

(zespół Bernadety Narbutowicz)

Marlena Ryszka

kom. 661  953  644 

marlena@bhz-reklama.pl

(zespół Tomasza Zielińskiego)

Dział Reklamy Wielkoformatowej

Halina Budzyńska

kom. 661 953 641

halina@bhz-reklama.pl

Dział Graficzny

Kierownik Działu Graficznego / Specjalista DTP
Małgorzata Chworak

kom. 531 827 585

Kontakt telefoniczny wyłącznie przez WhatsApp w godz. 13-21.

gosia@bhz-reklama.pl

studio.graficzne@bhz-reklama.pl

Justyna Podbielska

kom. 723 101 052 

justyna@bhz-reklama.pl

Alicja Kowalska

kom. 728 631 334

grafikalicja@bhz-reklama.pl

Księgowość

Katarzyna Gołębiewska

kom. 531 825 949

ksiegowosc@bhz-reklama.pl

Kamila Ramotowska

 

kamila@bhz-reklama.pl

Karolina Gajewska
 

karolina@bhz-reklama.pl

Magazyn

Aleksandra Laps

kom. 723 101 032

magazyn@bhz-reklama.pl

Produkcja

Robert Staniszewski

kom. 531 827 407

laser@bhz-reklama.pl

Elżbieta Szemplińska

kom. 661 953 642

laser@bhz-reklama.pl

Właściciel

Marek Zalewski

kom. 661 953 640

marek@bhz-reklama.pl

Dane kontaktowe

Telefon

kom. 663 953 052

 

Adres

al. Marsz. J. Piłsudskiego 77

10-449 Olsztyn

 

Skontaktuj się z nami